Fan club : HAS Jihlava  4 : 11 (1:3, 1:3, 2:5)

Branky: 3x Bakus, 3x Horák, 2x Hodek, Vantuch, Okáč, Němec.

Sestava: Kotlík,

Němec, Chromý,Svoboda, Ficenc, Okáč, Hlaváčik, Vantuch, Hodek, Bakus, Horák.

Zápas se soupeřem ze dna tabulky jsme rozehráli velice dobře a brzy jsme vedli po gólech Vantucha a Bakuse  0 : 2. Soupeř sice snížil, ale na 1 : 3 po důrazné koncovce zvýšil David Horák. I druhou třetinu jsme zvládli velice dobře. Horák dvěma ukázkovými góly a pak Dan Hodek (oba po perfektních přihrávkách Oldy Bakuse) navýšili náš náskok na 1 : 6. Před koncem třetiny domácí snížili na 2 : 6. Poslední třetinu začali lépe domácí a snížili na 3 : 6, ale góly Bakuse a Němce zase navýšily naše vedení na 3 : 8. Domácí sice ještě chtěli zápas zdramatizovat a gólem Pešána (náš kmenový hráč) snížili na 4 : 8, do konce třetiny jsme už skórovali pouze my. Nejdříve Hodek, pak Okáč a na konci utkání, v přesilovce 5 na 3 Olda Bakus uzavřeli na konečných 4 : 11. V této přesilovce je vidět ukázková práce Kuby Svobody před brankářem, který toho přes něj moc nevidí (viz video).

V zápase sice v bráně neměl tolik práce Petr Kotlík, ale ač bojoval s horečkou a nachlazením, odvedl dobrou práci, tak jako všichni kluci. Předvedli jsme dobrý výkon, některé kombinace byly skutečně ukázkové a i zakončení dostatečně důrazné. Výkon je dobrým příslibem do dalších bojů.