HAS Jihlava : Kokodáci   9 : 4 (1:1, 7:2, 1:1)

Branky: 3x Hodek, 2x Okáč a Hlaváčik, 1x Ficenc a Němec.

Sestava: Pokorný,

Chromý, Němec, Štěrban, Okáč, Hlaváčik, Vantuch,  Hodek, Ficenc.

K zápasu se nás sešlo pouze osm, buď z pracovních, nebo zdravotních důvodů, ale i ze zasloužené relaxace na horách v cizině se někteří nemohli dostavit. Do sestavy se po roční pauze vrátil Marek Hlaváčik a byl platným hráčem. Ač silně oslabeni, od začátku jsme hráli dobrý hokej a také jsme Hodkem otevřeli skóre 1:0. Těsně před koncem třetiny však soupeř srovnal na 1:1. Druhá třetina se stala naší exhibicí, nasázeli jsme soupeři sedm branek, na které on odpověděl pouze dvakrát. Vše začal Petr Okáč, který hned dvakrát ukázkově tečoval puk před brankářem a nedal mu šanci. Dvakrát rozvlnil síť Dan Hodek a ještě  ukázkově přihrál Honzovi Němcovi, který si učebnicově najel z místa obránce do ideální střelecké pozice a zavěsil. Po gólu přidali Tomáš Ficenc a Marek Hlaváčik. Výborný výkon podával v bráně Martin Pokorný, který zlikvidoval několik vyložených šancí a hodně pomáhal klukům i svým pohybem a prací  mimo brankoviště. Takže stav 8:3 po dvou třetinách byl velice nadějný a to i přes to, že do poslední třetiny už nemohl pro zranění nastoupil Martin Chromý a dohrávali jsme pouze se sedmi hráči v poli. V poslední třetině jsme jednou inkasovali, ale poslední slovo měl Marek Hlaváčik, který v sólu dva na nikoho s Petrem Okáčem s přehledem vymetl pavučiny v šibenici soupeřovi branky.

Byl to z naší strany velice povedený zápas, kluci bojovali srdnatě, zodpovědně se vraceli a hru měli po celý zápas pod kontrolou. V poslední třetině byl smutný pohled na naší střídačku, kde byli čtyři „bafuňáři“ (Tráva, Vašon, Žaluska a Milan Ujča) a pouze dva hráči na střídání.