HAS Jihlava : HC Chvojkovice-Brod  4 : 6 (1:5, 2:0, 1:1)

Branky: 2x Ujčík, 1x Hodek a Horák.

Sestava: Máca,

Němec, Gabriel, Svoboda, Ficenc, Okáč, Vantuch, Hodek, Ujčík, Horák.

K zápasu s lídrem tabulky jsme se nesešli kompletní a na hře s mladým ambiciózním celkem to bylo znát. Vlítli na nás a za osm minut jsme prohrávali 0:5. Bylo to na ručník, ale kluci to nezabalili, hecovali se a gól Viktora Ujčíka po přihrávce Dana Hodka byl první malou náplastí. Ve druhé třetině jsme se již vyvarovali velkých chyb ze začátku zápasu a postupně soupeře tlačili do jeho pásma. Výsledkem byly góly Ujčíka a Hodka a úprava skóre na 3:5. Ve třetí třetině jsme  i přes ubývající síly stále ohrožovali soupeřovu branku a výsledkem bylo snížení Davidem Horákem na 4:5. Pokusili jsme se i o vyrovnání hrou bez brankáře, ale sekundu před koncem soupeř do prázdné upravil na konečných 4:6.

Zápas jsme si prohráli již v první třetině, ale poděkování patří klukům za to, že se o výsledek zápasu ještě dokázali poprat.