HC Amatero Luka nad Jihlavou : HAS Jihlava   4 : 7 (1:1, 2:4, 1:2)

Branky:  2x Horák, Havel a Anderle, 1x Okáč.

Sestava: Máca,

Hodek, Anderle, Horák, Okáč, Homolka, Vantuch, Havel, Němec, Svoboda, Sapík, Hlaváčik.

Zápas jsme začali dobře a rychle se po gólu Anderleho dostali do vedení 0:1. Dál jsme pokračovali v útočném snažení, vypracovali si několik tutových šancí na skórování, ale brankáře Coufala jsme nemohli překonat. Nejvíce neproměněných tutovek měl Dan Hodek, který si vybíral střeleckou smůlu mírou vrchovatou. Nedáš-dostaneš platilo i tentokrát a soupeř vyrovnal na 1:1. I začátek druhé třetiny vyšel lépe domácím a dostali se do vedení 2:1. V těchto fázích hry měl soupeř dalších několik výborných šancí, ale skvěle chytající Jirka Máca nás držel ve hře. Skvěle sehraná naše přesilovka, když výborné kombinace Vantucha s Okáčem posledně jmenovaný zakončil gólem na 2:2, nás povzbudila a hned jsme zvýšili Anderlem na 2:3. Domácí však opět využili naší chyby a srovnali na 3:3. Konec druhé třetiny však patřil nám a góly Horáka a nové naší posily Lukáše Havla (v přesilovce), jsme strhli vedení na naší stranu 3:5. V úvodu třetí třetiny Horák zvýšil na 3:6, domácí snížili, ale poslední slovo si vzal opět náš „nováček“ Lukáš Havel a svým druhým gólem v zápase uzavřel účet zápasu na 4:7.

Zápas se hrál v dobrém tempu, slušně a hra se přelévala z jedné strany na druhou. Oba brankáři museli podat nadstandartní výkony, aby svá mužstva drželi ve hře o dobrý výsledek. Kluci si za bojovnost výhru zasloužili a i když koncovka nevycházela, šli do toho dál a výsledek to přineslo. I „nováček“ Lukáš Havel do mužstva zapadl velice dobře a je zdatnou posilou.

Zapsal: Tráva st.