HC Velký Beranov : HAS Jihlava  1 : 6  (0:3, 0:2, 1:1)

Branky: 2x Hodek a Okáč, 1x Bakus a Horák.

Sestava: Máca,

Chromý, Němec, Štěrban, Sapík, Svoboda, Okáč, Ficenc, Vantuch, Hodek, Bakus, Horák.

K zápasu jsme se sešli v dobré sestavě, od začátku diktovali tempo hry a bylo jen otázkou času, kdy skórujeme. Povedlo se to dvakrát Petrovi Okáčovi, který využil Vantuchovi a Ficencovi přihrávky a dokonale provedenými blafáky nedal gólmanovi šanci 0:2 (druhý gól dal ve vlastním oslabení). Potom dal gól i Olda Bakus a stav 0:3 po první třetině byl objektivním vyjádřením našeho herního projevu. Ani ve druhé třetině jsme nepolevili v nátlakové hře, soupeře jsme nepouštěli do větších šancí a když už je měl, tak dobře zasáhl Jirka Máca. Výsledkem našeho snažení byl po přihrávce Bakuse gól Hodka 0:4 a pak Dan přihrál Davidovi Horákovi, který nekompromisně, z první, dal na 0:5. Poslední třetina se již dohrávala v poklidu, soupeř sice zkazil Jirkovi Mácovi čisté skóre 1:5, Petr Okáč neproměnil trestné střílení, a tak poslední slovo po přihrávce Bakuse měl Hodek a stanovil skóre na konečných 1:6.

Zápas kluci odehráli v dobrém tempu, zodpovědně se vraceli a tak výsledek je zcela zasloužený.