HAS Jihlava : Amatero   12 : 2 (5:0, 2:2, 5:0)

Branky: 4x Bakus, 2x Vantuch a Němec, 1x Hodek, Ficenc, Hlaváčik a Sapík.

Sestava: Pokorný,

Chromý, Němec, Štěrban, Sapík, Okáč, Hlaváčik, Vantuch, Hodek, Bakus, Ficenc.

K zápasu se soupeřem ze dna tabulky kluci přistoupili velice zodpovědně a zase si parádně zastříleli. Už v první třetině nastřílel Olda Bakus hattrick, po gólu přidal Hlaváčik a Hodek a stav 5:0 po první třetině jasně dokumentoval obraz hry. Druhá třetina skončila smírně, za nás se trefil Tomáš Ficenc a Láďa Sapík. Začátek třetí třetiny zastihl v dobré pohodě Honzu Němce, který během jednoho střídání dokázal vstřelit dva góly, vždy nekompromisní střelou krátkého doletu, kterou gólman nemohl čekat. Dva góly přidal i nestor HASu Dalibor Vantuch, jednou  (a celkem po čtvrté) se trefil Olda Bakus. I soupeř se dostával do šancí, ale Martin Pokorný v bráně byl pozorný a žádnou komplikaci zápasu nepřipustil.

Byl to z naší strany dobrý zápas, vytvářeli jsme si hodně šancí a i koncovka se dařila.