HC Kokodáci : HAS Jihlava    7 : 12 (0:5, 3:6, 4:1)

Branky: 4x Bakus, 3x Hodek, 2x Vantuch, 1x Polák, Němec a Sapík.

Sestava: Máca,

Němec, Sapík, Svoboda, Štěrban, Okáč,Hlaváčik, Vantuch, Hodek, Bakus, Ficenc, Polák.

K poslednímu utkání soutěže jsme nastoupili už i s uzdraveným Jardou Polákem. Od prvních minut jsme soupeře přehrávali a nasypali jsme jim v první třetině pět branek. Vše začal dvěma góly Olda Bakus, pak využil v naší přesilovce přihrávku Dana Hodka Jarda Polák, dál se trefil Hodek a super přihrávku Vantucha zužitkoval Honza Němec. Ve druhé třetině nejdříve skóroval soupeř, ale ihned po skvělém sólu kontroval Láďa Sapík a po něm Dan Hodek. Soupeř dal gól, jenže Olda Bakus hned dva a přidal se i Dalibor Vantuch, který ve druhém zápase po sobě dával desátý (šampusový) gól. Soupeř sice snížil, ale pár sekund před koncem třetiny vymetl pavouky v šibenici Dan Hodek a bylo to 3:11. Poslední třetina byla časově trochu zmateční, když časoměřič zřejmě „přepálil“ vnitřní vytápění a neustále se měnil časový údaj, až to vypadalo, že se třetina nikdy nedohraje. I přes tyto zmatky dal Vantuch gól na 3:12. Toto skóre už zřejmě bylo natolik výrazné, že jsme přestali hrát, soupeř dal čtyři góly, které však už byly jen kosmetickou úpravou výsledku.

Naše poslední utkání se nám opět povedlo, rozhodli jsme již v první třetině a pak už jen v poklidu dohrávali.

Děkuji všem kluků za dobrou sezonu, druhé místo v soutěži je super a myslím odpovídající našim možnostem. Po zápase v kabině bylo tradiční zakončení sezony Víťou Holubem, při kterém došlo i na šampusový přípitek.