HC Velký Beranov : HAS Jihlava  6 : 12 (3:2, 0:3, 3:7)

Branky:  5x Havel, 3x Anderle, 2x Hodek a Horák.

Sestava: Pokorný,

Homolka, Havel, Vantuch, Hodek, Anderle, Horák, Svoboda, Polák, Smetana, Němec.

Odvetný zápas základní části jsme začali velice dobře a již ve druhé minutě se prosadil Lukáš Havel 0:1, jenže soupeř ještě v téže minutě srovnal na 1:1. Byl ale to znovu Havel, který nám vrátil vedení 1:2. Náš chvilkový výpadek v koncentraci soupeř dokonale využil, dal v jedné minutě dva góly, čímž se ujal vedení 3:2 a tak i skončila první třetina. Tento stav kluky asi probral z letargie a druhou třetinu zcela ovládli. Nejdříve se prosadil Dan Hodek, po něm Marek Anderle a gólem v našem oslabení stanovil stav na 3:5 David Horák.  I v poslední třetině pokračovala demolice obrany domácích, kterou svými dalšími třemi góly řídil Lukáš Havel. K němu se přidal dvěma góly Marek Anderle a po jednom Dan Hodek a David Horák. Domácí sice také třikrát skórovali, jednou z trestného střílení, ale na náš rozjetý brankostroj to nestačilo a tak konečných 6:12 zcela odpovídal předvedené hře.

Všem klukům patří velký dík za to, že se po nepovedené první třetině vzpamatovali a zápas zcela ovládli. Některé naše branky byly ukázkově vypracované a pohotová zakončení zaslouží obdiv. Velkou pochvalu zaslouží Jarda Polák, který byl nuceně přeřazen do obrany kde odvedl výbornou práci.

Zapsal: Tráva st.