HC Chvojkovice Brod : HAS Jihlava   5 : 2 (3:0, 2:0, 0:2)

Branky: 2x Okáč

Sestava: Pokorný,

Okáč, Polák, Homolka, Moravec, Hlaváčik, Horák, Smetana, Němec, Číhal.

K zápasu s loňským vítězem soutěže jsme se nesešli v hojném počtu a tak to měli kluci těžké. Již v 10. minutě první třetiny jsme prohrávali 3:0 a soupeř měl hru pod kontrolou. Ve druhé třetině jsme se herně zlepšili, vypracovali jsme si i slibné gólové šance, ale buď nedůrazná koncovka, nebo skvělý zákrok brankáře nám zabránilo stav změnit. Soupeř z minima vytěžil maximum a přidal další dva góly na stav 5:0. Na začátku třetí třetiny se povedlo střídání kapitánovi mužstva Petru Okáčovi. Dvěma góly během 44 sec. snížil na 5:2. Tento stav už ale vydržel až do konce zápasu i když oba brankáři měli dost práce a museli předvádět skvělé zákroky.

Zapsal: Tráva st.