3. kolo Jihlavské hokejové ligy (okresní přebor)

HAS Jihlava  : HC AMATERO Luka nad Jihlavou     4 : 4   (2:0,1:2,1:2)

Branky: Vantuch, Polodna, Horák, Okáč

Sestava : Pokorný,

Němec. Chromý. Fojt, Michelfeit, Sapík, Okáč, Ficenc, Vantuch, Svoboda, Polodna,

Horák.

Zápas s houževnatým soupeřem, který nám v přípravě nadělil pěknou nadílku, jsme začali velice dobře. Soupeře jsme tlačili v jeho pásmu a vytvářeli si pěkné brankové příležitosti. Po ukázkové přihrávce od Němce se ve 4 min.nekompromisní střelou do šibenice trefil Vantuch 1: 0. V 10.minutě, po skorostřele Kuby Svobody, která si našla Polodnu, jsme šli do vedení 2: 0. I druhou třetinu jsme začali dobře a perfektním zakončením úniku, po super přihrávce Fojta, Horák zvýšil na 3 : 0. Soupeř se však nevzdával a stále zle dotíral na naší branku a Pokorný se měl v bráně co ohánět, aby neinkasoval. Přišla však 21.min a v ní výpadek v soustředění, což soupeř využil a dvěma góly snížil na 3 : 2. Vyšel nám ale opět začátek třetí třetiny a Okáč po přihrávce Vantucha zvýšil na 4 : 2. Soupeř sice snížil na 4 : 3, ale hru jsme kontrolovali a zdálo se, že se stav již nebude měnit. Byl to však omyl, režii zápasu si vzali do rukou rozhodčí a 3 min.před koncem utkání nás poslali do třech, čehož soupeř využil a vyrovnal na 4 : 4.

Byl to z naší strany dobře odehraný zápas, některé ukázkové akce měli skončit gólem, ale to už tak někdy bývá, že nedáš a dostaneš