HC Amatero Luka nad Jihlavou : HAS Jihlava   5 : 10 (3:2, 2:4, 0:4)

Branky: 3x Hodek, 2x Hlaváčik, 1x Horák, Číhal, Smetana, Polák a Chromý.

Sestava: Máca,

Hodek, Anderle, Horák, Moravec, Polák, Hlaváčik, Smetana, Němec, Číhal, Chromý.

Zápas jsme začali velice vlažně, toho dovedl soupeř velice rychle využít a ve 3. min jsme prohrávali 1:0. V desáté minutě sice Marek Hlaváčik vyrovnal na 1:1, jenže opět jsme hráli nekoncentrovaně, během minuty inkasovali dva góly na 3:1 a soupeř byl na koni. Využitá přesilovka před koncem třetiny Davidem Horákem na 3:2 nás ale vrátila do hry. Druhou třetinu jsme začali skvěle a brzy jsme Číhalem srovnali na 3:3. Opět jsme si ale vybrali slabou chvilku, soupeř to vycítil a dvěma góly nám utekl na stav 5:3. Pak teprve asi přišlo to správné probuzení, začali jsme se více tlačit do útočného pásma a výsledek se brzy dostavil. Dvakrát udeřil Dan Hodek, jednou Radek Smetana a tak po druhé třetině byl stav 5:6. Třetí třetina se už hrála zcela v naší režii, kterou podpořil dobrým výkonem v bráně Jirka Máca. Nejdříve Marek Hlaváčik, pak Jarda Polák v naší přesilovce, svým třetím gólem v zápase Dan Hodek a nakonec při naší přesilovce, nekompromisní střelou od modré Martin Chromý, napsali na tabuli konečný stav 5:10.

Po vlažném začátku se kluci zvedli a dokázali dobře bruslícího a bránícího soupeře udolat, za což jim patří poděkování.

Zapsal: Tráva st.