Velký Beranov : HAS Jihlava  3 : 9 (1:3, 1:3, 1:3)

Branky: 4x Horák, 3x Bakus, Vantuch, Okáč.

Sestava: Pokorný,

Němec, Gabriel, Chromý, Okáč, Štěrban, Vantuch, Svoboda, Bakus, Horák.

Do zápasu jsme šli pouze s devíti hráči v poli a to ještě Olda Bakus naskočil i s antibiotikama. I přes to jsme šli do vedení gólem Davida Horáka, který si pro tento večer otevřel střelnici a soupeřova gólmana pokořil hned čtyřikrát. Beranovští sice brzo srovnali, ale Bakus a Vantuch  opět vrátili klid na naší střídačku a první třetina skončila 1 : 3. I druhou třetinu jsme začali lépe a Petr Okáč zvýšil na 1: 4. V téže minutě sice domácí snížili, ale Bakus a Horák dvěma góly v jedné minutě stanovili skóre po druhé třetině na uklidňujících 2 : 6. Když jsme na začátku třetí třetiny využili Bakusem přečíslení, při avizovaném vyloučení domácího hráče, bylo vymalováno. Svůj střelecký koncert ukončil dvěma góly David Horák, po přihrávkách Kuby Svobody a Oldy Bakuse .Před koncem snížili domácí na konečných 3 : 9.

Byl to z naší strany povedený zápas, kluci bojovali a góly měly punc nejvyšší kvality. Výborný výkon podal v bráně Martin Pokorný, který byl pro soupeře místy až nepřekonatelnou překážkou a mužstvo podržel. Absolutorium si ale zaslouží Olda Bakus, který ač nemocný, šel do zápasu a byl to jeho zápas!!! Oldo díky!!!