Velký Beranov : HAS Jihlava   5 : 6    (2 : 2, 1 : 3, 2 : 1 )

Sestava: Kotlík,

Chromý, Němec, Derner, Svoboda, Ficenc, Bakus, Horák, Okáč, Polák, Vantuch,

Branky: Bakus 3x, Polák 2x, Horák.

Zápas s Velkým Beranovem přinesl vždy kvalitní hru bez záludností a spoustou šancí. Ani tentokrát tomu nebylo jinak. Začali jsme lépe a v 7.min. Olda Bakus otevřel skóre 0 : 1. Soupeř sice za chvíli vyrovnal, ale využitá přesilovka, při které střelu Dernera od modré parádně tečoval Bakus, nám vrátila vedení 1 : 2. Soupeř ale nepolevil a do konce 1. třetiny vyrovnal na 2 : 2. I druhou třetinu jsme začali lépe a Jarda Polák po Okáčově přihrávce zvýšil na 2 : 3. Jenže následné oslabení soupeř využil a srovnal na 3 : 3. Nepolevili jsme však v aktivitě a nejdříve Bakus (svým třetím gólem), po Horákově přihrávce, zvýšil na 3 : 4.  a pak si prohodili role a Bakusovu přihrávku Horák umístil tak kam patřila 3 : 5. Poslední třetina  byla plná dramatických událostí. Nejdříve špatná rozehrávka brankáře Kotlíka znamenala snížení na 4 : 5, vše však vynahradil po necelé minutě, když zneškodnil trestné střílení. Další závar v našem pásmu bravurně vyřešil Jarda Polák, který se nebojácně postavil do opuštěné brány, aby zabránil jistému gólu. Zápas  gradoval avšak opět po naší chybě soupeř srovnal na 5 : 5. Minutu před koncem utkání jsme hráli přesilovku a po střele Radka Dernera se před bránou prosadil Polák a strhl vedení na naší stranu 5 : 6. Při závěrečném tlaku soupeře, když  v šesti bez brankáře zle dotírali na naší bránu, ujel Petr Okáč. Tak dlouho si ale vychutnával sólo jízdu na opuštěnou branku soupeře, až mu závěrečná siréna vzala radost z gólu do prázdné.

Bylo to z naší strany zase utkání „ na krev“, ale soupeře jsme  přehráli a vítězství si zasloužili.