HAS Jihlava : HC Kokodáci  10 : 3  (4:0, 3:2, 3:1)

Branky: 3x Horák, 2x Anderle, 1x Hodek, Chromý, Moravec, Štěrban a Homolka.

Sestava: Máca,

Homolka, Polák, Vantuch, Hodek, Anderle, Horák, Moravec, Hlaváčik, Svoboda, Němec, Číhal, Chromý, Smetana, Sapík, Štěrban.

K zápasu jsme se sešli skoro v kompletní sestavě, měli jsme tři kompletní pětky, což silně kontrastovalo s pouze šesti „mohykány“ soupeře. Od začátku jsme měli hru pevně v rukách a byla radost koukat na pěkné kombinace zakončované góly. Vše začal Marek Anderle, pak Štěpán Moravec, znova Anderle a před koncem třetiny David Horák stanovili skóre třetiny na 4:0. Druhou třetinu začal lépe soupeř, ale ještě v téže minutě Homolka zvýšil na 5:1. Pak přidal dva góly v jednom střídání Horák a bylo „vymalováno“. Soupeř sice před koncem třetiny snížil, ale stav 7:2 na jejím konci  byl uspokojivý. Začátek třetí nám vyšel a po přihrávce Němce, Martin Chromý „nekompromisní“ střelou zvýšil na 8:2. Pak se prosadil i Dan Hodek, soupeř snížil, ale poslední slovo si vzal Béďa Štěrban a ač v oslabení, uzavřel střelecký účet na 10:3.

Bylo to z naší strany opět povedené utkání. Soupeř si, ač s minimem hráčů,  vypracoval dost gólových příležitostí, Jirka Máca se v bráně určitě nenudil, mnohdy čelil dost výraznému přečíslení a zachraňoval chyby v naší defenzivě.

Zapsal: Tráva st.