HC Kokodáci : HAS Jihlava    3 : 9 (1:3, 0:4, 2:2)

Branky: 4x Hodek,2x Ficenc a Horák, 1x Bakus.

Sestava: Pokorný,

Němec, Chromý, Svoboda, Štěrban, Okáč, Ficenc, Vantuch, Hodek, Bakus, Horák.

Utkání proti ambicióznímu soupeři jsme nezačali nejlépe a brzy jsme prohrávali 1:0. To však kluky správně naštvalo a třemi  góly jsme vývoj zápasu otočili. Nejdříve přihrávku Bédi Štěrbana zužitkoval Dan Hodek, pak Petr Okáč naservíroval puk Tomáši Ficencovi a před koncem třetiny znovu spolupráce Štěrban-Hodek 1:3. I ve druhé třetině jsme byli herně lepší,  všechny pokusy o zdolání naší branky Martin Pokorný s přehledem likvidoval a nasázeli jsme čtyři góly. Vantuch předložil Hodkovi, Hodek Horákovi, v našem oslabení Okáč Ficencovi nakonec Horák Hodkovi, který měl asi otevřenou střelnici a dal již svůj čtvrtý gól 1:7. Poslední třetina již skončila smírně, po přihrávkách Dana Hodka se prosadil Olda Bakus a David Horák. Jeden ze dvou gólů jsme obdrželi při oslabení a tak konečné skóre 3:9 dalo jasně najevo, kdo byl pánem na ledě.

Odehráli jsme opět výborné utkání a všichni kluci podali super výkon. Brankář Martin Pokorný se znovu blýskl několika fantastickými zákroky a střelecky se dařilo Danovi Hodkovi. Tradičně  dobře zahrál i čerstvý děda Dalibor Vantuch.