HC Velký Beranov : HAS Jihlava   2 : 13 (1:3, 0:2, 1:8)

Branky: 3x Horák 2x Hodek, Polák, Okáč, Vantuch a Anderle.

Sestava: Pokorný,

Hodek, Anderle, Horák, Moravec, Hlaváčik, Homolka, Okáč, Polák, Vantuch,  Smetana, Němec, Číhal, Chromý, Svoboda, Štěrban.

K zápasu jsme se opět sešli v kompletních třech pětkách a tak jsme mohli celý zápas odehrát v maximálním tempu. Úvod nám vyšel skvěle a po dvou gólech Davida Horáka a gólu navrátilce do sestavy Petra Okáče v přesilovce, jsme vedli 0:3. Soupeř si však také vypracoval dost gólových příležitostí, ale díky skvělému výkonu Martina Pokorného v bráně se jim podařilo skórovat pouze jednou na 1:3. Ve druhé třetině jsme přidali další dva góly, Vantuchem a Hodkem a zvýšili na 1:5. Soupeř mohl snížit, při nařízeném trestném střílení, ale Martin skvěle tuto možnost znemožnil. Třetí třetina už byl náš střelecký koncert a efektivita zakončování byla perfektní. Góly postupně přidávali Vantuch, Okáč, Anderle, pak dva góly po sobě dal Jarda Polák a na 1:11 v našem oslabení zvýšil Marek Anderle. Soupeř v přesilovce snížil, avšak poslední slovo jsme měli my Horákem a Hodkem, čím se střelecký účet zastavil na 2:13.

Zase dobrý výkon celého mužstva, podpořený jistým Martinem Pokorným v bráně. Kluci si v kombinaci skvěle rozuměli a byla radost sledovat, jak akce proměňují.

Zapsal: Tráva st.