HAS Jihlava : HC Amatero Luka nad Jihlavou  10 : 2  (4:0, 2:0, 4:2)

Branky: 3x Anderle, 2x Horák a Okáč,  1x Hodek, Homolka a Štěrban.

Sestava: Máca,

Okáč, Svoboda, Homolka, Hodek, Anderle, Horák, Číhal, Chromý, Sapík, Gabriel, Štěrban.

Zápas jsme rozehráli velice svižně a tak ani góly na sebe nenechaly dlouho čekat. Nejdříve se trefil Marek Anderle, potom Jarda Homolka, znova Anderle a před koncem třetiny Petr Okáč, čímž se uzavřel účet třetiny na 4:0. Ve druhé třetině, po ukázkových akcích celé lajny, dvakrát nekompromisně zavěsil David Horák. Stav 6:0 po druhé třetině byl víc než uspokojivý. V poslední třetině hosté nejdříve snížili, ale góly Okáče, Hodka a Anderleho znamenaly stav 9:1. Hosté sice ještě zaznamenali branku, ale poslední slovo si vzal Béďa Štěrban na konečných 10:2. Před koncem třetiny si ještě trochu zaboxoval Jarda Homolka, když se „trochu“ nepohodl se soupeřem, za což vyfasoval „trochu“ větší flastr. Jirka Máca se v bráně taky nenudil a s přehledem likvidoval šance soupeře na skórování. Výborné utkání odehrál i „univerzál“ Kuba Svoboda, který tentokrát naskočil na centra první lajny a svým důrazem byl hodně vidět. Akce lajny Hodek-Anderle-Horák i tentokrát byli pro soupeře smrtící a hodně jim zamotali hlavy.

Povedený zápas, přesné zakončování a dobrá obrana, není co vytknout!

Zapsal: Tráva st.