HC Rantířov  : HAS JIHLAVA    8 : 5    (3 : 3, 0 : 2, 5 : 0 )

Sestava: Pokorný

Němec, Chromý, Okáč, Vantuch, Ficenc, Bakus, Horák, Hodek

Branky: 3x Bakus, Horák, Němec

Po pětitýdenním zápasovém půstu se silně zdecimovaní marodkou a pracovními povinnostmi  k zápasu postavilo pouze  osm hráčů. Do svého prvního zápasu za HAS nastoupil Dan Hodek. Nezačali jsme zrovna nejlépe a již v první minutě jsme inkasovali. Pak jsme však Horákem využili přesilovku 0 : 1 a chvíli na to se prosadil Bakus a bylo to 1 : 2. Přísně nařízené trestné střílení však znamenalo vyrovnání 2 : 2. Vedení na naší stranu strhnul novopečený táta Němec, ale domácí znovu srovnali 3 : 3 a tak skončila i první třetina. Druhou třetinu jsme byli herně i střelecky lepší a zaslouženě jsme jí vyhráli. Nejprve po přihrávce Horáka a pak Hodka Olda Bakus dvakrát skóroval a vedli jsme 3 : 5. V poslední třetině se již však projevila únava  a i zápasový výpadek byl znát. Toho soupeř dokonale využil a zápas otočil ve svůj prospěch v konečných 8 : 5.

Po dvě třetiny jsme byli i s malým počtem hráčů lepším mužstvem a nelze klukům nic vytknout. I přes vleklé zranění si v bráně skvěle vedl Martin Pokorný a několikrát nás podržel.

Trochu mě mrzí, že již nejsme schopni postavit alespoň deset hráčů, aby si ti co hrají, nemuseli hrábnout až na dno svých sil.