HC Kokodáci : HAS Jihlava  10 : 9  (5:0, 2:4, 3:5)

Branky: 3x Hodek, 2x Homolka, Okáč, Horák.

Sestava: Pokorný,

Okáč, Homolka, Vantuch, Hodek, Anderle, Horák, Svoboda, Číhal, Chromý, Štěrban.

Tentokrát se na nás soupeř dobře připravil, sešel se v hojném počtu a svým výkonem nás zaskočil. První třetinu jsme prohráli 5:0 a to jsme měli dost vyložených šancí. Začátek druhé třetiny byl stejný a soupeř přidal další dva góly na 7:0. Teprve tento stav asi naštval naše kluky a začalo „tóčo“. Soupeřova brankáře poprvé pokořil  Homolka, po něm Okáč, Hodek a znovu Okáč upravili stav na 7:4 po dvou třetinách. I začátek třetí třetiny začal naším náporem a Horák a Hodek nás dostali do kontaktu na 7:6. Jenže bohužel zase přišel náš dvouminutový výpadek, ve kterém nám soupeř vstřelit tři branky a utekl nám na stav 10:6. Kluci se však nevzdali, dřeli a góly Homolky, Hodka a Horáka snížili na rozdíl jediného gólu 10:9. Při závěrečné hře bez brankáře se nám už bohužel nepodařilo srovnat a tak jsme body nevydřeli.

Nechali jsme si soupeře utéci o velký brankový rozdíl a to se nám i přes velkou snahu nepodařilo dohnat. Jsem rád, že za stavu 7:0  to kluci nezabalili a o změnu stavu se porvali. Takže jedeme dál, příště to vyjde!

Zapsal: Tráva st.