HC Rantířov  :  HAS Jihlava  7 :6 (2:3, 2:1, 3:2)

Branky: 3x Horák, 2x Vantuch, 1x Hodek

Sestava: Pokorný,

Němec, Sapík, Chromý, Okáč, Štěrban, Vantuch, Hodek, Svoboda, Horák.

Po smolně odehraném zápase s Chvojkovicema se sešla stejná sestava i na dalšího tradičního rivala a chtěla si spravit náladu. Letos poprvé jsme hráli na malém zimáčku. Již ve druhé minutě jsme se po ukázkové spolupráci dvojice Hodek – Horák ujali vedení  0:1. Soupeř sice dvěma góly skóre otočil na 2:1, ale znovu zaúřadoval Horák s Hodkem a šli jsme do vedení 2:3. Ve druhé třetině měl zase navrch soupeř a šel do vedení 4:3. Na to odpověděl Vantuch po přihrávce Okáče a bylo srovnáno  4:4. Začátek třetí třetiny se nám povedl a odskočili jsme po gólech Horáka a Vantucha na 4:6. Pak přišel trochu náš zkrat a během jedné minuty bylo srovnáno 6:6. To však nebyl konec našeho černého víkendu, před koncem jsme ještě v oslabení inkasovali a tak konečných 7:6 bylo hodně kruté pro všechny naše kluky.

Jak je štěstěna vrtkavá nám ukázali oba víkendové zápasy. Přes to musím kluky pochválit za přístup a hlavně bojovnost. Jedeme dál, klopýtnout může každý.