8..zápas JHL- HAS : Beranov

HAS Jihlava - HC Velký Beranov 9 : 5 (4:2, 3:1, 2:2)

Sestava: Máca - Anderle, Hodek, Horák, Polák, Vantuch, Okáč, Homolka, Ščerban ml., Svoboda, Číhal, Smetana, Chromý, Němec

Vyloučení: 3:0

Branky: Anderle 3, Hodek 2, Polák, Homolka, Horák, Smetana, za hosty Mareček 3, Havelka 2

Po dlouhé vánoční přestávce se kluci postavili na led proti našemu tradičnímu rivalovi odhodlaně. Od první minuty jsme soupeře zmáčkli a Dan Hodek a Jarda Polák nás poslali do vedení 2:0. Přišlo uspokojení a toho soupeř okamžitě využil ke srovnání stavu na 2:2. To nás zase probudilo a góly Homolky a Horáka nás znova vrátili do vedení 4:2. I druhou třetinu jsme začali dobře a Marek Anderle a Radek Smetana nás dostali do luxusního vedení 6:2. Soupeř sice snížil, ale Anderle zvýšil na 7:3. Třetí třetina začala opět naším gólem, trefil se Anderle, soupeř sice dvakrát skóroval, ale poslední slovo si vzal Dan Hodek a uzavřel účet zápasu na 9:5.

Byla znát velká herní pauza, ale zápas měli kluci pod kontrolou a nepřipustili žádnou komplikaci. Jirka Máca v bráně sice neměl moc práce, ale předvedl dobrý výkon.