8. zápas JHL: HAS Jihlava - Velký Beranov

HAS Jihlava : Velký Beranov  5 : 12 (3:3, 2:4, 0:5)

Branky: 2x Okáč, Polodna, Vantuch, Hodek

Sestava: Pokorný,

Němec, Sapík, Gabriel, Chromý, Okáč, Polák, Vantuch, Hodek, Hlaváčik, Polodna.

Zápas, ve kterém nám chybělo několik klíčových hráčů, jsme rozehráli hodně špatně. Soupeř, ač pouze s osmi hráči v poli, na nás vlítl a brzo jsme prohrávali 0 : 3. Teprve tento stav nás asi probudil a do konce třetiny jsme góly Polodny, Okáče a Hodka srovnali na 3 : 3. Bohužel i začátek druhé třetiny jsme nezvládli a dobře bruslící a důrazní v koncovce hosté nás potrestali a odskočili o tři branky 3 : 6. Sice jsme znovu snížili Okáčem a Vantuchem na 5 : 6, ale soupeř ztrestal naše vyloučení a zvýšil na 5 : 7. Poslední třetina byla z naší strany jen o marném dobývání soupeřovy branky, ale brankář Vondrák veškeré naše snažení s přehledem likvidoval. Zato naše místy až chaotické bránění soupeř dokonale využil a v poslední třetině nám dal „bůra“.

Hodnocení zápasu je jednoduché, prostě jsme na neměli a jako tým jsme propadli. Jede se však dál a další zápas snad bude o něčem jiném.