HAS Jihlava : HC Velký Beranov   6 : 6 (2:2, 2:1, 2:3)

Branky: 2x Horák, 2x Hodek, 1x Okáč, Štěrban.

Sestava: Máca,

Chromý, Sapík, Svoboda,Gabriel, Okáč, Ficenc, Štěrban, Hodek, Bakus, Horák.

Zápas s omlazeným mužstvem Beranova se od začátku hrál ve vysokém tempu. Hra se přelévala rovnoměrně na obě strany a oba brankáři měli stále hodně práce. Po ukázkové spolupráci Oldy Bakuse a Dana Hodka jsme se ujali, při naší přesilovce,  vedení 1:0. Beranovští však dokázali zápas dvěma góly otočit na 1:2. Před koncem třetiny však znovu Hodek, po Bakusově přihrávce, skóroval a bylo srovnáno 2:2. Druhou třetinu jsme začali hůř a prohrávali jsme 2:3. To nás ale nakoplo a po přihrávce Ficence Okáč srovnal na 3:3. Chvíli na to Petr Okáč ideálně přihrál Béďovi Štěrbanovi a ten konečně protrhl střeleckou smůlu a dostal nás do vedení 4:3. Ve třetí třetině, po Hodkově přihrávce, navýšil naše vedení Horák na 5:3, do konce zápasu chybělo 5 minut a mysleli jsme, že je vymalováno. Smolné koncovky posledních zápasů však i tentokrát zaúřadovali. Nejdříve Jirka Máca chytil trestné střílení, ale pak třemi góly soupeř strhl vedení na svou stranu a prohrávali jsme 5:6. Pokus o srovnání  při hře bez brankáře v poslední minutě vyšel a David Horák srovnal na konečných 6:6.

Byl to zápas vysoké úrovně, omlazený a posilněný tým Beranova držel vysoké tempo zápasu a tak výsledek je spravedlivý. Kluci zaslouží dík za bojovnost a nasazení.