HC Amatero Luka n/J : HAS JIHLAVA   2 : 16    (1 : 3, 0 : 5, 1 : 8 )

Sestava: Pokorný

Němec, Sapík,Svoboda,Gabriel,Okáč,Polodna,Vantuch,Kotlík,Bakus,Horák.

Branky: 5x Bakus, 3x Vantuch, 2x Okáč, Polodna a Kotlík, 1x Horák a Gabriel

Zápas s týmem ze špice tabulky, se kterým jsme v prvním kole remizovali, se nám vyloženě povedl. Soupeř sice nastoupil pouze se sedmi hráči, ale do poloviny utkání ukazoval svojí kvalitu. Skóre otevřel v 9 min. Bakus po spolupráci s Gabrielem, ale za minutu bylo vyrovnáno. Ještě v té samé minutě Bakus oplatil nahrávku Gabrielovi a ten nezaváhal a poslal nás do vedení 1 : 2. Před koncem třetiny v přesilovce zvýšil hrající brankář Kotlík na 1 : 3. Od Od poloviny druhé třetiny už to byla hra na jednu branku, soupeře jsme „utahali“ a po mnohdy až ukázkových kombinacích padal gól za gólem. Poslední třetina už byla pro soupeře hotové Waterloo a osm gólů vylovených v síti nesl jejich brankář těžce a rezignovaně. Góly však padaly nádherné a některé s puncem geniality. Za zmínku stojí perfektní spolupráce Bakus – Horák, nebo dělovka Vantucha, která asi rozpárala brankářovi betony a propadla tudy do brány. Mazácké bylo i chytré obkroužení brány Okáčem a skórování. Brankář Pokorný neměl moc práce, pouze za jeho hozenou hokejku měl soupeř možnost trestného střílení, ale to s přehledem zlikvidoval.

Takový zápas se hodnotí dobře. Všichni zúčastnění hráli s velkou chutí, kombinace vycházeli tak, jak si je kluci připravovali, beci se aktivně zapojovali do hry a konečný výsledek  odpovídá předvedené hře.