Amatero : HAS Jihlava  3 : 7 (1:4, 1:3, 1:0)

Branky: 3x Hodek, 2x Horák, Vantuch, Bakus.

Sestava: Pokorný,

Ficenc, Sapík, Chromý, Svoboda, Okáč, Hlaváčik,Vantuch, Hodek, Bakus,

Horák, Polodna.

Prohrané minulé utkání hodili kluci za hlavu a od prvního vhazování bylo znát, že tenhle zápas bude o něčem jiném. Na gól Hodka sice ještě domácí v přesilovce stačili odpovědět, ale pak znovu Dan Hodek, Horák a Bakus upravili stav po první třetině na 1 : 4. I druhou třetinu jsme začali lépe a David Horák zvýšil na 1 : 5. Domácí sice snížili na 2 : 5, ale Hodek svým třetím gólem a po něm Vantuch upravili stav po dvou třetinách na 2 : 7. V poslední třetině jsme už jen takticky dohrávali, domácím se sice těsně před koncem podařilo upravit stav v našem oslabení na konečných 3 : 7, ale vítězství nám už vzít nemohli.

K zápasu kluci přistoupili zodpovědně, v bráně se dařilo  Martinovi Pokornému a herní projev byl proti minulému zápasu úplně odlišný. K vidění byly pohledné kombinace a i když neskončily gólem, tak lahodily oku.