HC Amatero Luka nad Jihlavou  :  HAS Jihlava  5 :13 (1:5, 0:5, 4:3)

Branky: 3x Ujčík a Hodek,2x Vantuch,Bakus,1x Gabriel,Štěrban,Horák.

Sestava: Máca,

Němec,Chromý,Svoboda,Gabriel, Štěrban,Okáč,Ujčík,Vantuch, Hodek,Bakus,Horák.

K zápasu jsme se sešli v dobré sestavě, už i posilněni o „nováčka“ HASu Viktora Ujčíka, který za nás nastoupil ke svému prvnímu utkání. Jeho otec Milan je stále kmenovým hráčem HASu a „vychoval“ za sebe dobrou náhradu. Viktor se také postaral o náš první gól, když využil Okáčovu přihrávku 0:1. Pak spolupráce Bakus- Hodek 0:2. Sólo Tomáše Gabriela 0:3. Soupeř snížil, ale přihrávek Ujčíka využil Vantuch i Štěrban a bylo to po první tř. 1:5. Ve druhé třetině to už byla naše exhibice a „nasypali“ jsme 5 gólů a sice 2x Bakus a Hodek a jedenkrát Ujčík. Stav 1:10 po dvou třetinách nás dost ukolébal, čehož soupeř dokonale využil a během 6ti minut nám dal čtyři branky na 5:10. Naštěstí přišel budíček a Ujčík, Vantuch a Horák upravili na konečných 5:13.

Byl to herně povedený zápas. Výsledek je sice dost jednoznačný, ale i Jirka Máca v bráně se měl co ohánět, aby se zápas nezdramatizoval. Padaly hezké branky po dobré kombinaci a bylo pořád na co koukat. Kluci podali (až na malý výpadek ve třetí třetině) dobrý výkon a tak v kabině po zápase vládla dobrá nálada umocněná šampíčkem od „šéfa“ HASu Víti Holuba.