HC Chvojkovice- Brod : HAS Jihlava   5 : 5 (2:1, 1:3, 2:1)

Branky: 2x Anderle, 1x Číhal, Horák a Hodek.

Sestava: Pokorný,

Hodek, Anderle, Horák, Homolka, Polák, Vantuch, Smetana, Němec, Číhal, Svoboda, Štěrban, Gabriel.

K zápasu s lídrem tabulky jsme nastoupili sebevědomě a s cílem urvat body. Bohužel, brzy jsme v přesilovce inkasovali a chvilku na to dostali druhý gól. Nesložili jsme však zbraně, dál soupeře tlačili do jeho pásma a výsledkem bylo snížení Hodkem na 2:1. Druhou třetinu jsme začali skvěle a góly  Anderleho a Číhala jsme zápas otočili v naše vedení 2:3. Domácí sice srovnali, ale během minuty nám vrátil vedení Homolka 3:4. Zápas do značné míry začali ovlivňovat rozhodčí, kteří přehlíželi fauly domácích a nás vylučovali za byť jen náznak faulu. V jedné ze 6ti přesilovek se domácím , na začátku třetí třetiny, podařilo srovnat  stav, ale Anderle znovu strhl vedení na naší stranu 4:5. Dál jsme hráli pohledný hokej, podpořený výborně chytajícím Martinem Pokorným, avšak vedení jsme neuhájili a bylo srovnáno na 5:5. S tímto stavem se však rozhodčí zřejmě nechtěli smířit a minutu před koncem nás poslali do čtyřech. Kluci výborně bránili a nepřipustili soupeře k žádnému zakončení. Naopak těsně před koncem měl na hokejce vítěznou branku Hodek, avšak brankář soupeře jeho sólo se štěstím zlikvidoval.

Vynikající výkon celého mužstva, podpořený jistým Martinem Pokorným v bráně. Kluci si zasloužili vítězství, což se však rozhodčím evidentně nelíbilo. Kaňkou na utkání je zranění  Číhala, který zápas nedohrál.

Zapsal: Tráva st.