Běžec Vysočiny 2018 má za sebou další tři závody

Šestým závodem byly Stonařovské aleje. Nádherná 10 km trať zavede běžce až k loveckému zámečku Aleje, kde je obrátka a běží se zpět. Běželo se za jasného počasí a teploty 20 st.C. Startovalo 68 mužů a celkové 20.místo je skvělým úspěchem.

Sedmým během byla 25.5. Kamenická 15. Tento běh byl několikrát pro Zdeňka kritický, ale letos ho zvládl náramně, což dokazuje jeho 9.místo ve své kategorii. Na start se postavilo celkem 77 mužů, počasí celkem dobré, po bouřce, 22 st.

Osmým závodem byla 1.6. Jihlavská hodinovka.Běhá se v Jihlavě na stadionu Na Stoupách po atletické tartanové dráze.