Kalendář akcí

Následujích 60 dní není plánována žádná akce.

Vložit akci

Běžec Vysočiny 2018 má za sebou první polovinu.

Devátým závodem byl běh Přes tři hráze Opatov.Běželi se dva okruhy , celková délky tratě byla 8,8,km. Za slunečného počasí se na start postavilo 72 mužů a Tráva ve své kategorii obsadil pěkné 10. místo.

Desátým závodem byl běh Okolo Rudného. Běžela se trať o délce 8 km za pěkného počasí a Tráva si opět vedl dobře.

Jedenáctým během byl Půlmaraton okolo Nového Veselí. Na obrátkový okuh se postavilo 73 mužů. Pro Trávu to byl první půlmaraton v životě a zhostil se ho se ctí. Jeho čas 1h 36 min. ho v jeho kategorii zařadil na pěkné 15.místo.

Tímto během se ukončila jarní část běhů a průběžné celkové pořadí v soutěži Trávu řadí na fantastické 3.místo v kategorii B40, muži 40-49 let.