Kalendář akcí

Následujích 60 dní není plánována žádná akce.

Vložit akci

Boj o extraligu

O víkendu se v Jihlavě hrál finálový zápas o extraligu žen ve florbale mezi FBŠ Jihlava a FBC Asper Šumperk. Za domácí hraje i dcera našeho dlouholetého kapitána Petra Máci, která byla určitě naší nejvěrnější faninkou při zápasech. Jak jinak jí to oplatit, než naší účastí na florbalovém utkání, zvlášť když šlo o možnost postoupit do extraligy žen. Ze Šumperka si děvčata dovezli těsné vítězství 3 : 2 a jelikož se hrálo na dvě vítězná utkání, mohli již v sobotu postoupit mezi elitu. Utkání se však od začátku nevyvíjelo vůbec dobře, děvčata sice dřeli, ale šťastnější byli soupeřky, které odskočili až na 1 : 3. V poslední třetině se však štěstěna přeci jenom umoudřila a domácí děvčata srovnala (podotýkám, že za našeho stále aktivního povzbuzování) na 3 : 3. V hektickém závěru se prosadila právě Eva Mácová, která potvrdila, že má hodně z tátových genů. Necelé dvě minuty před koncem mazácky překonala hostující brankářku a zajistila domácím fantastický postup do extraligy žen.

Za HASáky tohle všechno prožil Tráva s bráchou, Derik, Vašónek a samozřejmě šťastnej táta Vajo.

Holky gratulujeme!!!!!

Návrat zpět

Design, kód a programování Lukáš Havlíček | Copyright © 2005 - 2024 Ing. Vítězslav Holub | Administrace