Druhý zápas soutěže nám vyšel dokonale

HC AMATERO - HAS Jihlava   4 : 7 (0:1, 0:5, 4:1)

Branky:   2x Horák, 2x Anderle, Okáč, Ujčík, Vantuch.

Sestava: Máca - Okáč, Polák, Vantuch, Hodek, Anderle, Horák, Štěrban, Ujčík, Zigmund, Smetana, Němec, Číhal.

K zápasu se opět sešla dobrá sestava i s novým trenérem Dukly Jihlava Viktorem Ujčíkem. V první třetině to bylo těžké dobývání branky soupeře. Stále jsme se ale nemohli prosadit a soupeř z rychlých brejků hodně zaměstnával našeho brankáře. Teprve před koncem třetiny se prosadil David Horák a mohli jsme se uklidnit. Start do druhé třetiny se nám náramně povedl a v rozmezí dvou minut jsme Okáčem (po neskutečné dělovce do šibenice),Horákem a Anderlem  odskočili na 0:4. Soupeř se však nevzdal a tak měl Jirka Máca v naší bráně pořád co dělat. Pak však přišla opět naše skvělá minuta a v ní nejdříve Ujčík a po něm Anderle (v našem oslabení) zvýšili na 0:6. I poslední třetinu jsme začali výborně a po střele Číhala se nádhernou tečí prosadil „veterán“ Vantuch na 0:7. Tento stav však znamenal ztrátu koncentrace, toho soupeř využil a do konce třetiny upravil čtyřmi góly na konečných 4:7.

Zápas kluci odehráli v dobrém tempu, k vidění byly pěkné kombinace a „vypuštění“ konce zápasu nic nemění na tom, že jsme vyhráli zaslouženě. Výborně zachytal Jirka Máca.

Zapsal: Tráva st.