TP - výzva

Datum konání: 07.05.2024 16:30

Kurt: 1

FAN Club Jihlava - HAS Jihlava

HASákům nevyšlo ani další utkání. Tentokrát ale nezískali ani bod a připsali si tak první porážku v soutěži. Zápas začal pro HASáky velice dobře a již první střídání první lajny přineslo gól Vantuchem 0:1. To zřejmě HASáky natolik uklidnilo, že přestali bruslit, hráli bez nápadu a soupeř toho dokonale využil. Během devíti minut v první třetině pěti góly stav otočil na 5:1 a bylo to na „ručník". Ani v dalším dějství se HASáci „nezmátořili", marně dobývali soupeřovu branku a vzhledem k tomu, že brankář Pokorný zcela evidentně neměl svůj den prohráli svůj letošní první zápas.

FAN Club Jihlava - HAS Jihlava 9 : 5 (5:1, 3:3, 1:1)

Rozhodčí: Plass, Polák

Vyloučení: 5 : 2 (bez využití)

Sestava: Pokorný - Okáč, Polák, Vantuch, Hlaváčik, Kolář, Máca , Horák, Svoboda, Derner, Sapík, Žaloudek, Gabriel.

Branky: Vantuch 2x, Okáč, Horák