Poslední aktualizace: 08.09.2020

Přihlášení

Login:
Heslo:
Automat. přihl.:

Zapomenuté heslo

Kalendář akcí

Následujích 60 dní není plánována žádná akce.

Vložit akci

HAS cycle racing 2011

Konec května patří v HASáckém kalendáři pravidelné cyklistické akci a stalo se tak i letos. Původní plán vyrazit na Lipno jsme nahradili cestou do Ivančic, kde došlo v den sobotní i na nějakou tu kulturu.
Do rychlíku Vajgar směr Brno se v tak v pátek odpoledne naloďují - Voki,Poly, Vajo,Láďa Sap,Milánek Trávníků a Žaluska a doprovodit a zamávat na "dalekou" cestu nám přišel Derik.
Počasí však promluvilo do plánu akce letos opravdu výrazně a nejenom že jsme v pátek neujeli na kole ani metr, nejinak je tomu i v sobotu,kdy se situace nelepší. Ještě že máme Petra Mácu a jeho domácí paštičky,které by neuměl ani Zdeněk Pohlreich,dopoledne na ubytovně hned lépe uteče. Odpoledne následuje přesun na hudební festival Free-Style contest, stále ale prší,posloucháme proto muziku ze stanu a hrajeme karty. Tady poznámka: Někdo prohrával,někdo občas vyhrával a všechny nás nakonec stejně obral Milan Trávník. Jen co se sešeřilo, na pódium vtrhla svým nenapodobitelným způsobem roková tetička Věra Špinarová a s razancí sobě vlastní rozproudila krev nejen v našich zkřehlých kostech, ale ku podivu se jí podařilo rozehnat i všudypřítomná mračna.Závěr festivalu patřil skupině Olympic a Škwor,došlo i na čtvrthodinový ohňostroj.
Nedělní ráno je již zalité sluncem a nám již nic nebrání osedlání plechových,nebo chcete-li karbonových ořů na cestě k domovině.Stavíme jen na polévkovou svačinku v Dalešickém pivovaru a pak už svižným tempem upalujeme přes Třebíč do loucké Kolničky, které patří velká poklona za zlatý hřeb celé cesty. Pohotová, vtipná a milá obsluha, jídla a pití dosytosti, co víc si po 90 km cestě z Brněnska přát. Hodnocení cesty ve výsledku pozitivní.

Zvolejme proto všichni sborem sportu zdar a hasáckým akcím zvlášť!

Fotogalerie:

Návrat zpět

Design, kód a programování Lukáš Havlíček | Copyright © 2005 - 2021 Ing. Vítězslav Holub | Administrace