Poslední aktualizace: 08.09.2020

Přihlášení

Login:
Heslo:
Automat. přihl.:

Zapomenuté heslo

Kalendář akcí

Následujích 60 dní není plánována žádná akce.

Vložit akci

HAS cycle racing 2012

Jako každý rok tak i tento vyrazili HASáci na pravidelný HAS cyklo racing. Letos jsme se vydali do Třeboně. Volba vyrazit tímto směrem nebyla úplně náhodná, kromě pěkné trasy se v Třeboni konal koncert skupiny Katapult a HASáci nemohli chybět.

Z Jihlavy v sobotu časně z rána vyrazila na bicyklech čtveřice ve složení Vanťa, Poly, Voki (produktivní první útok) a Milan Trávník. V Třeboni se pak k této skupince přidal vlakem dorazivší Jarda Žaluska a v doprovodném vozidle přijeli Milda Němec a Derik, kteří se ještě zastavili cestou u Vašona na chaloupce.

Cesta na kolech ubíhala překvapivě rychle a vzdálenost 108 kilometrů jsme zvládli za 4,5 hodiny (průměrná rychlost 26 km/hod) a trasa vedla přes Batelov – Strmilov – Kunžak – Nová Bystřice a Chlum u Třeboně. Pohodové počasí však večer vystřídal silný déšť, který nepolevil ani během koncertu. Přesto však frontmen skupiny Katapult Olda Říha rozbalil svoje největší hity, což nás rozproudilo takovým způsobem, že ani provazy deště dopadající na naše hlavy nám nevadily.

V neděli jsme se pak za postupně se lepšícího počasí vyrazili směr Jihlava po stejné trase, opět ve stejném, pohodovém tempu. Víkend v Třeboni jsme si i přes nepřízeň počasí náramně užili, pořádně se nasmáli a dozvěděli mnoho nových věcí. Tak např že: Milan Trávník běhal 100 metrů běžně pod 11 vteřin (v teniskách) a Vanťa by mohl okamžitě nastoupit jako vedoucí kanceláře pro návrhy a vývoje světlometů.

Voki se pak podělil ve stoupání z Kunžaku na Kaproun neuvěřitelnou historkou spojenou s tímto kopcem a Jarda Polák? Jarda se prostě rád koupe. Hlavně v rybníku Osika. Na pláži plné opalujících se a koupajících se dětí a dospělých.... Zbytek historky dodáme na požádání....

Návrat zpět

Design, kód a programování Lukáš Havlíček | Copyright © 2005 - 2021 Ing. Vítězslav Holub | Administrace