Poslední aktualizace: 08.09.2020

Přihlášení

Login:
Heslo:
Automat. přihl.:

Zapomenuté heslo

Kalendář akcí

Následujích 60 dní není plánována žádná akce.

Vložit akci

HAS, HAS, HAS, už je tady zas

Pátek 25. květen 2012 byl večerem, který HASáci věnovali oslavám u příležitosti 20. výročí založení klubu HAS Jihlava. Úvod večera byl slavnostní - hudební. Zazněly písně Hallelujah, Count on me, Criminal v podání Nikoly Karáskové a na klarinet zahrála Petra Holubová Scarborough fair, Pastorale a Yesterday. Poté si HASáci v 23. minutovém filmovém sestřihu připomněli 20. letou historii klubu. Film pak byl opakovaně pouštěn celý večer a dokresloval tak atmosféru oslav. Poté přišla na řadu významná chvíle pro spoluzakladatele HASu - Zdeňka Trávníka, který slavil kulaté 60. narozeniny. Po velkých proslovech a gratulacích následoval opět hudební vstup s písněmi Love you like a love song, Take a bow a Youŕe gonna make me lonesome when you go a o závěrečnou píseň se postaral opět klarinetové Heís the pirate. Holkám to šlo krásně a bylo to příjemné zpestření večera. Následné pohoštění ve formě rautu a ladění kapely TAMDEM přimělo HASáky věnovat se také tanci. Skvělý večer s výbornou zábavou rychle utekl a tak jsme již ve 4,30 byli doma. Někteří ještě možná pokračovali a prodloužili si tak velmi zdařilé oslavy. Myslím, že mohu za všechny konstatovat, že to bylo důstojné oslavení našeho společného výročí.

Nyní dostává prostor spoluzakladatel HASu - Zdeněk Trávník:

Tak máme za sebou zase jednu „HASáckou společenskou" akci. Nedá mi , abych alespoň několika větami vyjádřil své pocity z ní. To, že se již 20 let skupina nadšenců stále drží pohromadě a pořád vymýšlí nové a nové aktivity, je myslím něco v dnešní době nevídaného. Jsem moc rád, že jsem mohl být u zrodu i u celého dalšího vývoje HASu. Ne vždycky samozřejmě bylo vše podle našich představ, ale vždycky rozhodlo HASácké srdíčko, které i v těch nejhorších chvílích tlouklo HAS,HAS,HAS už je tady zas! Ale nic by nemohlo fungovat, kdyby nebylo toho nejnej HASáka Víti Holuba, který pro HAS obětoval nejenom spoustu peněz, ale i svého času i na úkor ostatních aktivit, včetně rodiny. Žádnou akci nedokáže „ošidit" a vždycky vše musí být „de lux" do nejmenších podrobností. To se projevilo i při naší poslední akci, oslavě 20.let založení HASu. To jak připravil tuto „mega" akci je neskutečné. Sál, film, raut, pití, dárky pro všechny, hudební vstupy, taneční zábava........ prostě to nemělo chybu. Vím, že na to nebyl sám, obrovský kus práce odvedl Petr Altrichter a jeho rautový stůl byl jako na akci Rotary klubu. Taky celá Víťova rodina byla zapojená do dění v sále a starala se ze všech sil o pohodu nás všech. Nádherná trička od Kuby a Horyse zdobila „mužná" těla HASáků i „něžné" HASačky ale i další dárky byly super................. prostě všem co se podíleli na zdaru této akce obrovské díííííííííky!!!!

Já sám jsem byl dost „na měkko", když jsem dostal z rukou našeho kapitána Vokina nádherně udělané „tablo" s výběrem fotek z našich aktivit, z rukou Žalusky úžasnou broušenou vázu (akorát ta číslice na ní bylo divná) a finanční dar mi předal Víťa...............všem HASákům moc díky.
Už samotná účast na této skvělé akci napovídá, že Víťovo motto „HAS,HAS,HAS, bude tady zas" je zcela oprávněné a není třeba se o budoucnost bát!!!!!!

Všechny zdraví, „srdíčko si vylil" a ještě jednou děkuje Tráva st.

P.S. Fotogalerii připravujeme, jakmile bude k dispozici podáme zprávu !!!!

Návrat zpět

Design, kód a programování Lukáš Havlíček | Copyright © 2005 - 2021 Ing. Vítězslav Holub | Administrace