HAS Jihlava : HC Velký Beranov  7 : 6  (4:3, 3:2, 0:1)

Branky:   3x Okáč, 2x Marian Havel, 1x Šerý a Vantuch.

Sestava: Pokorný,

Okáč, Marian Havel, Vantuch, Svoboda, Zigmund, Kratochvíl, Šerý, Sapík D.,Smetana, Štěrban.

Na zápas se nakonec sešli kluci tak, že šlo postavit dvě lajny. Jako vždy s Beranovem, hrál se otevřený hokej a padalo hodně branek.Krátce po vhazování se prosadil kapitán Okáč a začal svůj galakoncert 1:0. Soupeř  rychle srovnal, slovo si však vzal znovu Okáč a vedli jsme 2:1.Trochu jsme polevili v bránění a hosté toho využili k otočení výsledku na 2:3. To nás probudilo a nejdříve Šerý a pak svým třetím gólem v třetině Petr Okáč znovu strhli vedení na naší stranu 4:3. Druhou třetinu začali lépe hosté a srovnali na 4:4. Po ukázkovém blafáku Marian Havel zavěsil a vedli jsme 5:4. Hosté sice vzápětí srovnali, ale znovu se prosadil Mariam Havel a vedli jsme 6:5. Těsně před koncem druhé třetiny nekompromisní střelou Vantuch zařídil naše vedení 7:5.Třetí třetina již byla na branky skoupá, golmani všechny pokusy lividovali, ale komplikace pro nás byla v několika oslabeních, někdy i ve třech. Před koncem třetiny soupeř snížil na 7:6, zahrál si i  powerplay, ale branka již nepadla.