TP - výzva

Datum konání: 07.05.2024 16:30

Kurt: 1

HAS Jihlava - HC Janovice

HASáci ukončili vítězstvím historicky 21. sezónu a obhájili tak prvenství v soutěži. Již první třetina rozhodla o jasném a vysokém vítězství HASáků.Skóre otevřeli již po 30 sekundách hry a tempo udrželi po celou první třetinu, ve kterých padlo celkem 5 branek do sítě hostujícího brankáře. 33 sekund před první sirénou se podařilo hostům poprvé skórovat a snížit tak nepříznivý stav. I druhá třetina byla ve znamení pěkných akcí a skóre utkání se tak zvyšovalo. Po druhé třetině svítil na ukazateli skóre stav 10:3. Třetí třetina se již dohrávala, hrál se otevřený hokej a tak se brankáři obou týmu museli ohánět. Nakonec se mužstva ve třetí třetině podělili o 6 branek stejným poměrem a tak HASáci v posledním utkání sezóny potvrdili svoji suverenitu a zaslouženě zvítězili nejen v posledním utkání, ale v celé sezóně.

HAS Jihlava - HC Janovice 13 : 6 (5 : 1 , 5 : 2, 3 : 3)

Rozhodčí: Plass, Ryšavý

Vyloučení: 7:4 (bez využití)

Branky: Bakus 5x, , Vantuch 2x, Okáč 2x, Sapík, Kolář, Horák, Žaloudek

Sestava: Pokorný, Okáč, Holub, Vantuch, Bakus, Kolář, Horák, Sapík, Svoboda, Žaloudek.