HAS Jihlava : Kokodáci   7 : 4 (3:1, 2:1, 2:2)

Branky:   2x Hodek, 1x Vantuch, Smetana, Svoboda, Anderle a Okáč.

Sestava: Máca,

Okáč, Homolka, Vantuch, Hodek, Anderle, Horák, Svoboda, Němec, Štěrban, Zigmund, Šerý, Smetana, Číhal.

K zápasu jsme se sešli  v „plné zbroji“ a počítali jsme s jasným vítězstvím. Ovšem i soupeř  se sešel v nejlepší sestavě a tak nás dost potrápil. Začali jsme velice dobře a po gólech Vantucha, který tak důstojně oslavil své půlkulaté narozeniny a Smetany jsme vedli 2:0. Hosté však brzo snížili na 2:1 a teprve Hodek, těsně před koncem třetiny, zařídil trochu uklidnění v našich řadách 3:1. I druhá třetina se hrála v naší režii a po krásných brankách Svobody a Okáče jsme odskočili na 5:1.Hosté se však nevzdávali a tak se měl Jirka Máca v naší bráně co ohánět aby neinkasoval. Přes to se to soupeři jednou povedlo a do konce druhé třetiny snížil na 5:2. Poslední třetina byla brankově jako na houpačce. Nejdříve Hodek zvýšil na 6:2, soupeř snížil, Anderle zvýšil na 7:3, ale poslední slovo měli hosté na konečných 7:4.

Dobře jsme odehráli  zápas s houževnatým soupeřem, ale hru na tři útoky nemáme moc zažitou a to se místy dost projevilo na tempu hry. Přes to patří všem klukům dík za odvedenou práci.

Zapsal: Tráva st.