Poslední aktualizace: 08.09.2020

Přihlášení

Login:
Heslo:
Automat. přihl.:

Zapomenuté heslo

Kalendář akcí

Následujích 60 dní není plánována žádná akce.

Vložit akci

HAS tenis CUP 2011

Nedělní nádherně slunečné ráno patřilo HASákům, kteří si rozdávali radost, tentokrát s tenisovými raketami. Tradiční tenisový turnaj ve čtyřhrách zahájilo 11 dvojic rozdělených do dvou skupin. Na poslední chvíli musel účast odříct nemocný Jirka Šerý a tak jej "zaskočil" Petr Jurka, který ve dvojici s Martinem Hájkem utvořil velice kvalitní dvojici. Skupina A tak měla 6 dvojic, které hrály do 5, za stavu 4:4 tiebreak a skupina B měla 5 dvojic, které hrály svá utkání na klasický set. Do finálové skupiny postupovaly první tři dvojice, zbývající hrály skupinu útěchy.

O vítězi skupiny A rozhodla minitabulka mezi dvojicemi Ujčík-Ujčíková, Polák-Poláková a Altrichter-Bakus, neboť všich měli stejný počet bodů. Vítězem se tak stali Polákovi před Dvojicí Altrichter-Bakus a Ujčíkovými. Z B skupiny si po boji vybojovaly postup Holub-Bláha, Simbartl-Horr a Jurka-Hájek. Překvapivě se do finálové skupiny neprobojovaly dvojice složené z hráčů "dobronínské pyramidy" Bratršovský-Hnízdil a Sochor-Sláma..Smůlou hry v základní skupině B bylo zranění Jirky Hnízdila, díky němuž muselo být jedno utkání skrečováno. Nicméně do dalších bojů zaskočil za zraněného Jirku nestárnoucí Jarda Fojt, takže Dan Bratršovský si mohl tenisu užít i nadále.

V útěchové skupině si suverénně vedla dvojice Sapík-Chlubna, kteří skupiny vyhráli a zajistili si taka celkové 7. místo. Ve finálové skupině svedli boj o vítězství dvojice Altrichter-Bakus s Polákovými. O celkovém vítězi však rozhodl zápas, který sehrály tyto dvojice už v základní skupině a započítával se do finále. Ten vyhrála dvojice manželů Polákových a tak se staly vítězi celého turnaje. Druhé místo patřila dvojici Altrichter-Bakus a třetí místo vybojovala opět smíšená dvojice - manželé Ujčíkovi.

No a co dodat závěrem? Škoda zranění Jirky Hnízdila, kterému přejeme brzké uzdravení. Jinak se den vyvedl parádně, krásné počasí, skvělé jídlo a pití a hlavně skvělá atmosféra. Takže HASáci díky a za rok na shledanou.

No a samozřejmě poděkování rodince Holubových za obsluhu a občerstvení a poděkování za gastro Petru Altrichterovi. DÍKY !!!

Fotogalerii najdete https://picasaweb.google.com/vholub6/HASTenisCUP2011

Návrat zpět

Design, kód a programování Lukáš Havlíček | Copyright © 2005 - 2021 Ing. Vítězslav Holub | Administrace