HC Velký Beranov - HAS Jihlava  8:2 (3:2, 4:0, 1:0)

Sestava: Máca - Ščěrban, Zigmund, Šerý, Smetana, Vantuch, Polák, Svoboda, Kratochvíl, Novák, Černý

Branky: Zigmund, Kratochvíl

Vyloučení: 4:4  Využití: 1:1

Úvod utkání se HASákův vydařil a jako první otevřeli skóre, kdy v přesilovce tvrdou ránu vypálil Dalibor Vantuch a brankář puk vyrazil k volnému Zigmundovi, který nezaváhal a vedli jsme 1:0. Vedení netrvalo dlouho, neboť v oslabení při vyloučení Jardy Poláka domácí vyrovnali. Vedení jsme si však vzali rychle zpátky, když po pěkné akci zakončil brejk krásnou kličkou Jirka Kratochvíl. HASáci dostali šanci na zvýšení skóre při přesilovce 4 na 3. Bohužel opak byl pravdou a soupeř ve vlastním dvojnásobném oslabení vyrovnal na 2:2. Aby té smůly nebylo málo, tak těsně před koncem první třetiny jsme po hrubé chybě obdrželi třetí gól.

Do druhé třetiny jsme šli s odhodláním výsledek otočit, ale když už jsme se do šancí dostali, tak jsme neměli štěstíčko a brankáře jsme neprostřelili, naopak soupeř nás z protiútoků nemilosrdně trestal a ve druhé třetině o výsledku utkání rozhodl čtyřmi góly.

Třetí třetina již nepřinesla žádné drama a i když se HASáci snažili, tak na lépe bruslícího soupeře nestačili a domácí zaslouženě vysoko vyhráli 8:2.