Fan klub Dukla Jihlava - HAS Jihlava   3 : 10    (0 : 3, 1 : 5, 2:2)

Rozhodčí: Hájek, Čurila      Vyloučení:  2:4   Využití: (1:0)

Sestava: Pokorný - Polák, Vantuch, Hlaváčik, Sapík, Němec, Bakus, Ficenc, Horák, Svoboda

Branky: Bakus 3, Ficenc 2, Polák,  Němec, Horák, Vantuch, Hlaváčik

S 9 hráči začali HASáci opatrně a zodpovědně. Dobře bránili a vyráželi do rychlých brejků. Skóre tak otevřel Polák až v polovině třetiny. Klid do HASáckých řad přinesly další dvě branky z hokejky Němce a Ficence, které dovršily stav třetiny na 0:3.  Druhá třetina začala svižně. V prvních dvou minutách dali HASáci dva rychlé góly a zvýšili již na 0:5. V dalším průběhu utkání střídala akce akci, které byly zakončovány krásnými brankami. Skóre třetiny se tak zastavilo na stavu1:8. Třetí třetina  přinesla hodně osobních soubojů a kvalita hry šla dolů. Hodně potyček hru rozkouskovalo, HASáci na chvíli ztratili koncentraci a inkasovali dvě branky, kterými domácí zkorigovali stav na 3:8. HASáci se však nenechali vyprovokovat nečistou hrou domácích a v klidu utkání dohráli, když poslední branky utkání dali Vantuch a Hlaváčik a stanovili tak konečný stav utkání na 3:10.