HASáci porazili Větrný Jeníkov

HAS Jihlava - HC Větrný Jeníkov 8:4 (4:1, 3:1, 1:2 )

Sestava: Máca - Šerý, Smetana, Ščerban, Novák, Kratochvíl, Černý, Okáč, Homolka, Vantuch

Branky: Kratochvíl 2,  Novák 2, Šerý 2, Ščerban, Smetana

HASáci nastoupili opět pouze s 9 hráči v sestavě a v úvodu utkání se trošku na ledě hledali. V 10. minutě dokonce po ojedinělé střele soupeře prohrávali 0:1. Tento stav však trval necelou minutu a HASáci střelou Šerého vyrovnali. Následující 3 minuty HASáci proměnili v gólovou smršť a po další brance Šerého, Ščerbana a Smetany odskočili HASáci do tříbrankového vedení 4:1. Od druhé třetiny se začali prosazovat i útočníci Novák a Kratochvíl a skóre postupně narůstalo až na 7:1, kdy se opět prosadili hosté, kdy korigovali skóre na 7:3. V závěrečných minutách ještě obě mužstva přidali po gólu a tak na konci utkání svítilo na ukazateli skóre konečných 8:4. Celé utkání probíhalo v pohodové atmosféře, což se projevilo i na tom, že v celém utkání nebyl vyloučen žádný hráč.