HC Větrný Jeníkov - HAS Jihlava 1 : 14 (0:5,1:6, 0:3)

Sestava: Máca - Ščěrban, Sapík, Šerý, Smetana, Zigmund, Němec, Okáč, Vantuch, Havel L., Havel M., Kratochvíl, Homolka

Branka: Havel L. 5x, Šerý 3x, Havel M. 2x, Vantuch, Homolka, Smetana, Zigmund

Vyloučení: 4:3      Využití: 0:3

Končně se HASáci sešli v dobrém počtu a na hře to bylo znát. Do týmu naskočil také nový hráč Jirka Kratochvíl, který ač obránce si odbyl premiéru na centru druhého útoku a vedl si velmi dobře. Už první třetina prakticky rozhodla o celém zápase. HASáci se do soupeře pustili s velkou chutí a především souhra prvního útoku dělala soupeři velké problémy. První čtyři branky si mezi sebe rozdělili Lukáš a Marian Havel za velkého přispění celé první pětky. Těsně před koncem první třetiny završil skóre na 0:5 nestárnoucí Vantuch, když do prázdné uklidil vyražený puk brankářem soupeře.

Druhá třetina pokračoval ve stejném duchu a branky do sítě domácích se sypaly jak na běžícím páse. Velmi dobře hru útoku podporovali obránci. Po druhé třetině se skóre zastavilo na 1:11, když jedinou branku soupeře vstřelil Dan Hodek.

Třetí třetina se již "dohrávala", ale i tak přinesla hodně pěkných akcí s krásným zakončením. Střelecky se dalřilo Lukáši Havlovi, který 5 branek dal a na 3 nahrál, hatrick si připsal Kamil Šerý. Je však potřeba říci, že dobrý výkon odvedli všichni, včetně super hrajících obránců a s jistým Jirkou Mácou v brance. HASáci si utkání konečně užili a zaslouženě vysoko zvítězili.