HAS Jihlava : Černí Kůň  6:2 (0:1, 2:0, 4:1)

Sestava HASu : Pokorný

Okáč, Bakus, Vantuch, Svoboda. Hlaváčik, Horák,  Němec, Gabriel

Derner, Ficenc, Michelfeit, Sapík.

Branky: Bakus 3x, Vantuch, Sapík, Ficenc.

První třetinu jsme se marně snažili překonat hostujícího brankáře, měli jsme soustavný tlak ale bez efektu. Hosté se do našeho pásma dostávali jen sporadicky, ale přesto to byli oni, kdo otevřel ve 12.té minutě skóre 0:1. I druhá třetina byla ve znamení našeho soustavného tlaku, ale teprve 3 min, před jejím koncem jsme dvěma slepenými góly v jedné minutě stav otočili na 2:1. Nejdříve to byl Vantuch kdo „odčaroval“ hostující bránu a za pár chvil Olda Bakus. Ve třetí třetině jsme již hráli uvolněně a padali další pěkné góly. Nejdříve dal uklidňující gól po pěkné přihrávce Okáče znova Bakus, po něm se trefili obránci Sapík a Ficenc a těsně před koncem dal svůj třetí gól Bakus. Houževnatí hosté se prosadili pouze jednou, takže vítězství bylo naše.

Velký dík všem, dlouho to byla dřina, ale výhra zasloužená!!