HAS Jihlava - HC Velký Bernaov  10 : 1    (3 : 1, 5 : 0, 2 : 0 )

Sestava:   Kotlík - Okáč, Polák, Vantuch, Bakus, Ficenc, Horák, Michelfeit, Derner, Svoboda, Němec

Branky: 4x Bakus, 2x Horák, 2x Polák, Vantuch, Okáč

Rozhodčí: Suchý, Mejzlík

Vyloučení: 4 : 3    Využití: 0 : 0   V oslabení: 1 : 0

V první třetině se hrál rychlý a pohledný hokej. Domácí se ujali vedení po krásné kombinaci druhého útoku, kdy po přihrávkách Ficence a Bakuse otevřel brankový účet Horák 1:0. Druhá branka padla v 9. minutě a tentokrát se poprvé a ne naposledy v utkání prosadil Olda Bakus 2:0. Od 10. minuty však měli hosté navrh a zle dotírali na Kotlíkovu branku. Ten však skvělými zákroky likvidoval jednu šanci za druhou. Na konci 13. minuty však nestačil na dělovku zcela volného obránce hostí - 2:1. Klid do řad HASáků vnesla třetí branka, kterou vstřelil Vantuch, těsně před koncem třetiny. Druhá třetina byla přehlídkou krásných kombinačních akcí a také krásných branek. Nejprve Bakus zvýšil na 4:1, pak se 2x prosadil svým důrazem Jarda Polák a zvýšil až na 6:1. To odpor hostujícího týmu zlomilo. Do konce třetiny přidal ještě dvě branky skvělý Olda Bakus. Třetí třetina byla dobrým tréninkem s dvoucifernou tečkou, když se prosadil David Horák a zvýšil již na 9:1 a v oslabení, po krásné nahrávce Honzy Němce za obranu hostí, ujel Petr Okáč a pečetil dvouciferný výsledek 10:1.

Borci gratuluju, nemohl jsem, ale myšlenkama jsem byl s váma :-)