Amatero Luka nad Jihlavou - HAS Jihlava 6:1 (1:1, 5:0, 0:0)

Vyloučení. 4:4 (bez využití)

Sestava HASu : Pokorný - Okáč, Vantuch, Němec, Svoboda. Hlaváčik, Horák, Derner, Ficenc, Sapík.

Branka: Hlaváčik

Do utkání nastoupilo pouze 9 hráčů, takže HASáci postavily dvě útočné formace a v obraně se střídali pouze 3 obránci. Hned úvod utkání přinesl branku v síti HASáků a rychle tak prohrávali 1:0. Potom si vytvořili tlak i dobré brankové příležitosti, ale bohužel brankář domácích byl pro HASáky nepřekonatelnou překážkou. Až ve 13. minutě se podařilo Markovi Hlaváčikovi šťastnou tečí skóre srovnat.

Druhá třetina však byl "pogrom". Hned po 30 sekundách proklouzl puk mezi nohy brankáře Pokorného a během dalších 4 minut dokázali hosté přidat další 3 branky. Pár sekund před sirénou ukončující druhou třetinu nahodil domácí útočník puk na HASáckou branku, která bohužel propadla do sítě. A tak na ukazateli skóre svítil po dvou třetinách stav 6:1.

Ve třetí třetině se již jen dohrávalo. Ačkoli měla obě mužstva příležitost skóre změnit, tak se na stavu již nic nezměnilo. HASáci sehráli smolné, ale poučné utkání. Je však třeba říci, že domácí vyhráli naprosto zaslouženě, protože byli lepší ve všech herních činnostech.