HAS Jihlava - HC Amatero 2 : 9 (1:3,0:4,1:2)

Sestava: Pokorný - Smetana, Šerý, Sapík L., Ščerban, Němec, Okáč, Havel L., Kratochvíl, Vantuch, Svoboda

Branky: Kratochvíl, Havel L.

Vyloučení: 2 : 1 Využití: 0 : 1

Poslední zápas 30. HASácké sezóny jsme začali dobře. Vytvořili jsme si tlak i dobré šance, ale bohužel branka pro nás byla zakletá, a tak platilo nedáš - dostaneš. Z rychlého protiútoku jsme inkasovali 0:1. Rychle jsme však odpověděli a po souhře prvního útoku jsme Lukášem Havlem vyrovnali na 1:1. Bohužel dvě chyby v závěru 1. třetiny hosté potrestali a odskočili na 1:3. Ve druhé třetině jsme chtěli s výsledkem něco udělat, ale bohužel soupeř nás přebruslil a v zakončení byl na rozdíl od nás efektivní. Nám chybělo pověstné štěstíčko při odrazech a navíc jsme neproměnili i ty největší šance. Soupeř naopak trestal a ve druhé třetině vstřelil 4 branky, a to ještě Martin Pokorný spoustu jasných šancí vychytal. Třetí třetina se víceméně dohrávala. Za HASáky si první úspěšnou trefu připsal Jirka Kratochvíl po nahrávce Kuby Svobody. Co závěrem dodat?

Všem klukům, kteří tuto nelehkou sezónu odehráli moc děkuji. Postihly nás nečekané odchody hráčů, a tak jsme dohrávali na hraně svých možností s malým počtem hráčů, což na soupeře bohužel nestačilo. I tak děkuji všem, že tam nechali srdíčko a s nepříznivou situací se statečně poprali. Kluci DÍKY.

Za vedení klubu: Vita Holub, Zdeněk Trávník a Petr Okáč