HAS Jihlava - Fan club Dukla Jihlava 17:3 (6:0, 7:2, 4:1)

Sestava: Pokorný - Hodek, Bakus, Horák, Sapík, Chromý, Svoboda, Hlaváčik, Vantuch, Němec

Branky: Bakus 4, Hodek 4, Hlaváčik 3, Horák 2, Vantuch, Chromý, Sapík, Němec

Vyloučení: 4:6     Využití 1:0

HASáci první utkání předkola play-off nepodcenili a šli hned od začátku za vítězstvím. Brankostroj otevřel ve 3. minutě utkání Bakus a následně Hlaváčik přinesl klid na hokejky HASáků 2:0. Při vyloučení hostujícího Suchého Martin Chromý dělovkou od modré zvýšil již na 3:0. Branky padaly do konce první třetiny jako na běžícím pásu a skóre se zastavilo na stavu 6:0. "Vrchním" nahravačem 1. třetiny se stal Vláďa Sapík, který byl u čtyřech branek - na 3 nahrál a poslední v první třetině sám dal. I druhá třetina byla bohatá na góly. Po krásných kombinačních akcích skóre narostlo až na 11:0, když se poprvé prosadili hosté a snížili na 11:1. Do konce druhé třetiny svítil na ukazateli skóre stav 13:2. Poslední třetina se již dohrávala a tak HASáci opět předváděli povedené akce s brankovým zakončením. Konečný výsledek 17:3 byl naprosto zasloužený. V neděli nás čeká odvetné utkání, tak doufejme, že jsme si nechali nějaké branky také do následujícího utkání.