Poslední aktualizace: 08.12.2019

Přihlášení

Login:
Heslo:
Automat. přihl.:

Zapomenuté heslo

Kalendář akcí

Pro

14

Vánoční posezení

Datum konání: 14.12.2019 18:00

HASácké vánoční posezení se uskuteční v TRAPAS baru, naproti Technickým službám.

Pro

28

HASácký tenisový turnaj

Datum konání: 28.12.2019 09:00

Tradiční silvestrovský tenisový turnaj

Vložit akci

HASácká pyramida ukončena

Závěrečný turnaj HASácké tenisové pyramidy se uskutečnil v tradičním termínu, na státní svátek - sv. Václava. Počasí bylo tentokrát vrtkavé. V noci přišel silný déšť, který zaplavil kurty. Dalo nám velké úsilí, abychom začali alespoň na dvou kurtech. V průběhu dne se podařilo dát dohromady i třetí kurt, který byl však dost nebezpečný, protože hrozně klouzal. Na letošní závěrečný turnaj se sešlo 11 dvojic (škoda jedné dvojice) a tak se dvojice rozdělily do dvou skupin. Byl zvolen systém - základní skupiny po 5 a 6 účastnících z nichž vyplynula 1 finálová skupina se 6 účastníky a jedna útěchová s 5 účastníky. Utkání byla hrána do 5, za stavu 4:4 tie-break, u skupiny se 6 účastníky se hrálo beze shod. Nasazení do skupin probíhalo podle jarního modelu, tzn. každý si mohl vybrat v jaké skupině chce hrát. Výsledky ze skupin se započítaly do finálové i útěchové tabulky. Celý den vládla pohodová atmosféra a končilo se tentokrát ještě za světla.

No a jak skončily celodenní boje? Na vítězství dosáhla dvojice Horr O. - Beránek, kterým se v základní skupině tolik nedařilo, ale rozehráli se a ve finálové skupině nenašli přemožitele a zaslouženě zvítězili. Druhá skončila dvojice Horr J. - Doucha, kteří se rok od roku lepší a na třetím místě možná překvapině, ale naprosto zaslouženě dvojice Šutová - Mikšíček, kteří turnajem procházeli nenápadně, ale o to více bojovně. Další umístění najdete ve výsledních níže. 

Jak se říká výsledky jsou důležité, nikoli rozhodující. Proto si všichni zúčastnění více vážili pohody a atmosféry, která nás celý den provázela. Poděkování patří "kuchařům" Jirkovi Šustrovi, Dankovi Bratršovskému a Mirkovi Satrapovi a všem manželkám, přítelkyním a fanynkám, které se postaraly o sladké dobroty ve formě různých buchtiček a koláčů. Zástupci rodiny Šustrovi a se postarali o delikatesu - houby a výborný punč.Takže ještě jednou všem moc velké díky a na jaře 2020 opět nashledanou !

Výsledková tabulka:

Návrat zpět

Komentáře >> přidat

Žádné komentáře dosud nebyly vloženy, můžete být první!

Vložit komentář

HTML tagy nejsou povoleny, zachovány budou řádkové zlomy při odentrování.

Jméno:
Email:
Email
Komentář:
Name:
Surname:
Smajlíci: *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01* *sc01*

Design, kód a programování Lukáš Havlíček | Copyright © 2005 - 2019 Ing. Vítězslav Holub | Administrace