HAS Jihlava - HC Amatero Luka nad Jihlavou 18 : 2 (7:0, 4:1, 7:1)

Branky: Anderle 4x, Ujčík 4x, Horák 3x, Okáč 3x, Polák 2x, Vantuch 2x

Vyloučení: 1:1, bez využití

Sestava: Máca - Homolka, Anderle, Horák - Okáč, Polák, Vantuch - Smetana, Němec, Ujčík, Ščerban

Ačkoli mají HASáci hodně zraněných, postavili kompletní dvě pětky. Z počátku utkání souhra trochu vázla, a tak byli aktivnější hostující hráči, kteří ohrožovali branku domácích. V těchto úvodních chvílích HASáky podržel skvělými zákroky brankář Máca. Klid na hokejky domácích přinesl první útok, který v rozmezí dvou minut, od 4. do 6.minuty, vstřelil 3 branky (dvakrát se trefil Vantuch a jednou Okáč) 3:0. Od té doby hostující tým nebyl schopen čelit krásným kombinačním akcím HASáků s gólovým zakončením Ujčíka, Poláka, Okáče a Horáka. První třetina tak skončila jasným skóre 7:0.

Druhou třetinu zahájil brankář Máca, který si připsal krásnou nahrávku na branku soupeře 7:1. Poté však začali opět úřadovat HASáci a postupně brankami Horáka a čistým hatrickem Anderleho zvýšili až na 11:1.

Úvod třetí třetiny opět patřil hostům, kteří po ojedinělé akci snížili na 11:2. Následovala opět kanonáda domácích, kteří soupeře brankově naprosto zdemolovali. Branky padaly jak na běžícím páse a tak se skóre utkání zastavilo na stavu 18:2, a to rozhodčí ještě neuznali naprosto regulérní branku Vantucha, jehož střela byla tak prudká, že vylétla z branky a rozhodčí ji neviděl. I tak HASáci dosáhli svého letošního nejvyššího vítězství proti kvalitnímu soupeři, který se sešel ve velmi dobré sestavě, avšak neměl svůj den.